Search
  • Organizator

Fast Park oraz Figle Migle również wspierają naszą imprezę!


Park rozrywki Fast Park oraz Sala zabaw Figle Migle należą do Fast Team, która skupia się na organizowaniu i dostarczaniu rozrywki i atrakcji dorosłym, jak i dzieciom. W skład grupy oprócz Fast Park i Figle Migle wchodzą jeszcze marki Fast Event (dawniej Fast Quad), Fast Paintball oraz urzadzenianaukowe.pl i happyfoto.com.pl

"Figle Migle" to nowe miejsce na mapie Białegostoku. Jedyna w swoim rodzaju Sala Zabaw, w której główną atrakcją są tzw. dmuchańce - urządzenia są w pełni przystosowane i bezpieczne dla dzieci. W Sali Zabaw "Figle Migle" można znaleźć także Kącik Malucha - miejsce dla najmłodszych, zaś w okresie zimowym można odwiedzić Krainę Świętego Mikołaja! Obiekt dysponuje również tematycznymi salami urodzinowymi oraz miejscem dla rodziców, gdzie Ci będą mogli chwilę odpocząć, gdy nasi wykwalifikowani animatorzy zajmą się ich pociechami.


Park rozrywki i Park linowy Fastpark to atrakcyjne miejsce gwarantujące mocny zastrzyk adrenaliny oraz dobrej zabawy. Park linowy to różnego rodzaju przeszkody i skomplikowane przejścia zainstalowane pomiędzy drewnianymi palami dla dzieci oraz dorosłych. Nie zabraknie tu również atrakcji takich jak Strefa Zabaw (karuzele, zjeżdżalnie, huśtawki , trampolina, chińczyk gigant i wiele więcej) oraz Strefa Nauki (ponad 30 urządzeń łączących naukę z rozrywką). Park proponuje także organizację urodzin dla dzieci, wieczorów panieńskich i kawalerskich oraz imprezy integracyjne dla firm.Specjalną atrakcją od niedawna, grupy Fast Event jest Splat Master, czyli paintball dla dzieci. Specjalna, lekka  konstrukcja karabinku paintballowego dostosowana do graczy w wieku nawet 8 lat oraz prosta i bezpieczna obsługa sprawią frajdę niejednemu dziecku. W markerach zastosowano mniejsze kulki o 30%, dzięki czemu moc wylatującej kulki jest mniejsza, oferując jednocześnie 100% bezpieczeństwa. Paintball Splat Master to doskonały pomysł dla urodziny dla dziecka. Więcej na stronie Fast Parku.

7 views0 comments

Recent Posts

See All
logo.png

Dołącz do nas

Odwiedź nasz fanpage i dołącz do naszej społeczności:

3T TOTAL TRI TRAINING BIAŁYSTOK

 

 

© 2020 by 3T Białystok.