Search
  • Organizator

Elem, Care Line i Olejowy Raj kolejnymi partnerami I Przełajowego Biegu Wiosny


Firma ELEM zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę inwestycji w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Inżynierowie ELEMu projektują instalacje elektryczne wszelkiego typu: od instalacji elektrycznych wnętrzowych i zewnętrznych, przez sieci elektroenergetyczne, zasilania rezerwowe obiektów (UPS, agregat prądotwórczy), instalacje odgromowe, iluminacje budynków, instalacje fotowoltaiczne po automatykę budynkową, systemy kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy, monitoring przemysłowy CCTV czy systemy kontroli wjazdu, czy zbiorczej telewizji naziemnej i satelitarnej.

Firma specjalizuje się w projektowaniu instalacji elektrycznych dla obiektów komercyjnych, takich jak lokale użytkowe, hale magazynowe, konstrukcje budowlane oraz inne obiekty przemysłowe. Więcej na stronie www.elem.pl

Dla Was, uczestników Biegu, najistotniejsze jest to, że dzięki Firmie ELEM będziemy mogli zapewnić elektroniczny pomiar czasu w biegach głównych.


Gabinet Kosmetologii Estetyczne Care-Line to kolejny partner I Przełajowego Biegu Wiosny. To firma z 11-letnim doświadczeniem w branży kosmetologii estetycznej. Gabinet cechuj wysoki profesjonalizm oraz usługi świadczone na najwyższym poziomie przy użyciu certyfikowanych, najwyższej klasy urządzeń medycznych.

Gabinet Care-Line, mieszczący się przy ul. Warszawskiej 39 lok. 9U przekazał 6 podwójnych zaproszeń na seanse floatingowe, które będzie można zdobyć, zapisując się do naszych biegów głównych. Czym jest floating, można przeczytać na stronie: http://www.care-line.pl/floatingOlejowy Raj to nasz regionalny producent olejów roślinnych, tłoczonych na zimno, w 100-procentach naturalnych, nierafinowanych.

Charakteryzuje je wyrazisty smak i kolor. Zachowują właściwości charakterystyczne dla wykorzystywanego surowca. Co równie ważne są one źródłem Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych (NNKT), a także kwasów z grupy Omega.

Jakie konkretnie produkty ma swojej ofercie Olejowy Raj, znajdziecie rzecz jasna na ich stronie www: https://olejowyraj.pl/, zaś Ci, którzy zarejestrują się do naszego biegu, będę mieli okazję wygrać jeden z trzech zestawów prezentowych, ufundowanych przez Olejowy Raj, a także wiele innych miniproduktów.31 views0 comments

Recent Posts

See All
logo.png

Dołącz do nas

Odwiedź nasz fanpage i dołącz do naszej społeczności:

3T TOTAL TRI TRAINING BIAŁYSTOK

 

 

© 2020 by 3T Białystok.