Search
  • Organizator

Chorten wspiera finisherów Biegu!


Polska Grupa Sklepów Spożywczych Chorten to obecnie niemal 2000 placówek handlowych należących do polskich detalistów. Grupa powstała z inicjatywy samych właścicieli sklepów spożywczych jako odpowiedź na sytuację na polskim rynku zdominowanym przez zagraniczne sieci handlowe. Została powołana w 2009 roku przez 13 zaprzyjaźnionych kupców prowadzących 20 sklepów w Białymstoku i okolicy, dziś po dekadzie działalności obecna jest w 14 województwach. W 2020 roku chce osiągnąć zasięg ogólnopolski. Zrzeszenie się i wspólne działanie daje polskim sklepom możliwość konkurowania z zagranicznymi sieciami, które opanowały rodzimy rynek. Ważna jest tu świadomość konsumentów, dlatego Grupa Chorten prowadzi kampanię społeczną dotyczącą patriotyzmu konsumenckiego pod hasłem "Kocham Polskę - Kupuję w polskich sklepach".


Sklepy działające w Grupie Chorten wyróżnia bliskie położenie od miejsca zamieszkania i bogata oferta, w tym dostępność produktów świeżych i regionalnych. Szczególnie lubiana jest marka własna premium Grupy Chorten – Z Podlaskiej Spiżarni. Sukces firmy mierzony jest zaufaniem klientów, ale także licznymi zdobywanymi nagrodami, takimi jak m.in. Gazele Biznesu czy Diamenty Forbesa.


Dzięki Grupie Chorten, będziemy mogli zapewnić Wam na mecie butelkę wody, wafelki/batony energetyczne oraz inne przekąski.

9 views0 comments

Recent Posts

See All
logo.png

Dołącz do nas

Odwiedź nasz fanpage i dołącz do naszej społeczności:

3T TOTAL TRI TRAINING BIAŁYSTOK

 

 

© 2020 by 3T Białystok.