Wspieramy Fundację "Pomóż Im",

przekazując na rzecz Fundacji, na chwilę obecną, co najmniej 50% kwoty, zgromadzonej z tytułu opłat startowych do biegu.
 

Idea organizacji biegu powstała wśród uczniów Zespołu Szkół Mechanicznych im. Św. Józefa w Białymstoku,
którzy w ramach realizacji projektu charytatywnego “Sport to zdrowie – nie tylko Twoje”, angażują lokalnych
partnerów i media na rzecz podopiecznych Fundacji „Pomóż im”.

 

Mając obrane za cel swojej działalności promowanie aktywności fizycznej oraz wspieranie osób niepełnosprawnych do akcji przyłączyło się Stowarzyszenie 3T Total Tri Training Białystok, wspierając inicjatywę w obszarze marketingowym, organizacyjnym i logistycznym. Wsparcia udziela także Szkoła Podstawowa nr 32 im. mjr. H. Dobrzańskiego w Białymstoku udostępniając na potrzeby wydarzenia teren w Lesie Pietrasze, pomieszczenia oraz sprzęt.

fundacja_1.jpg

Fundacja "Pomóż Im" na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci mieści się w Białymstoku przy ul.  Konstantego Ciołkowskiego 88 J. Opiekuje się dziećmi terminalnie chorymi, które wymagają specjalistycznej i stałej domowej opieki medycznej. Domowa formuła opieki polega na tym, że mali pacjenci przebywają w swoich domach, otoczeni miłością bliskich, a lekarze i pielęgniarki regularnie do nich dojeżdżają.
Pod opieką Fundacji znajduje się stale ok. 30 nieuleczalnie chorych dzieci z całego województwa. Fundacja wspiera nie tylko chore dzieci, ale także ich rodziców i rodzeństwo. Są na każde ich wezwanie 365 dni w roku, 24 godziny na dobę. Zapewniają swoim podopiecznym opiekę lekarską i pielęgniarską, rehabilitację, wsparcie psychologiczne i duchowe, a także leki, aparaturę medyczną i sprzęt rehabilitacyjny

Tymczasem już dziś możesz wspomóc działanie Fundacji "Pomóż Im", nie tylko zapisując się na bieg, ale przekazując też swój 1% podatku dzieciom, dla których liczy się każdy dzień.

logo.png

Dołącz do nas

Odwiedź nasz fanpage i dołącz do naszej społeczności:

3T TOTAL TRI TRAINING BIAŁYSTOK

 

Regulamin biegów

 

© 2020 by 3T Białystok.