Organizatorzy:

Stowarzyszenie 3T Total Tri Training Białystok

 

Misją Stowarzyszenia jest działanie na rzecz kultury fizycznej i sportu, wśród dzieci, młodzieży, dorosłych, osób starszych i niepełnosprawnych, ze szczególnym uwzględnieniem triathlonu i dyscyplin na niego się składających (bieganie, pływanie, kolarstwo).

Zespół Szkół Mechanicznych im. Św. Józefa w Białymstoku

To jedna z najstarszych szkół technicznych w regionie. Jej początki sięgają 1921 roku, kiedy powstała Państwowa Szkoła Rzemieślniczo-Przemysłowa. 
Popularny "Mechaniak" dysponuje nowoczesną bazą dydaktyczną: specjalistycznymi pracowniami praktycznej i teoretycznej nauki zawodu, wielofunkcyjną halą samochodową, internatem, pełnowymiarowym boiskiem ze sztuczną nawierzchnią oraz nowocześnie wyposażoną siłownią.  Tu znajduje się jedyne w regionie Centrum Edukacji Technicznej HAAS HTEC oraz okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów.
Szkoła uczy zawodu współpracując z firmami i uczelniami technicznymi oraz organizując praktyki zagraniczne w ramach projektu ERASMUS+. "Mechaniak" oferuje także bezpłatne kursy specjalistyczne i dodatkowe staże w firmach, w ramach projektów UE.
Rozwija pasje uczniów w wielu kołach zainteresowań, odnosi liczne sukcesy sportowe oraz oferuje szeroki wybór zajęć dodatkowych.
Prężnie działają: Młodzieżowa orkiestra dęta, Kabaret szkolny, Wolontariat i Szkolne Koło PCK.

 

Szkoła Podstawowa nr 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. "Hubal"

Już od samego początku istnienia szkoły dziedziną przynoszącą szkole chwałę był sport. Wybrane dyscypliny: gimnastyka, łyżwiarstwo, narciarstwo, lekkoatletyka po pięciu latach uplasowały szkołę w czołówce miasta i województwa. W 1987 roku dyrektor Lech Szargiej wprowadził zajęcia z narciarstwa biegowego. Innowacyjna były także obowiązkowa nauka pływania od pierwszej klasy, oddziały narciarsko - badmintonowe i szeroką oferta zajęć pozalekcyjnych.

logo.png

Dołącz do nas

Odwiedź nasz fanpage i dołącz do naszej społeczności:

3T TOTAL TRI TRAINING BIAŁYSTOK

 

Regulamin biegów

 

© 2020 by 3T Białystok.